Fethiye Gece Hayatı

Fethiye Gece Hayatı

on by with No Comments

Fethiye Gece Hayatı:

 

Birbirinden güzel Akdeniz sahilleri, yemyeşil doğası, masmavi denizi ve tarihi mekanları ile bilinen Fethiye, gece hayatı ile de öne çıkıyor! Kış aylarına nazaran yaz aylarında daha işlek ve canlı olan Fethiye, ailelere, arkadalşlarıya eğlenmeye gelenlere, çiftlere ve gençlere hitap eden restaurantlar ve gece mekanları ile dolu!

 

Küçük bir yerleşim yeri olmasına rağmen Fethiye yaklaşık 1000 restaurant, bar ve gece kulübüne ev sahipliği yapıyor. Bu mekanların çoğu, Fethiye merkezde, genellikle Hisarönü ve çevresinde bulunuyor ve denize sıfır olan mekanlar, hem denize girmek isteyen hemde gece eğlencesinden vazgeçmek istemeyen turistleri kendine çekiyor.

 

Fethiye’yi ziyaret eden yabancı turistlerin büyük bir kısmını İngiliz turistler oluşturuyor. Hatta yazlarını Fethiye’de geçirmeye gelen bazı turistleri bu gece mekanlarında görmekte mümkün.

Fethiye gece hayatı

 

Fethiyrenin En İyi Barları

 

Eğer keyifli bir atmosperde Rock müzik dinleyerek eğlenmek ve değişik kokteyller denemek istiyorsanız, Fethiye Merkez’de bulunan Deep Blue Bar tam size göre! (Google Maps) Yazın bu mekanda soğuk içkilerinizi yudumlarken kışın ise şömine kenarında bu sıcak ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Deep Blue Bar’a giteden önce aynı sokakta bulunan Mozaik Bahçe isimli Trip Advisor Excellence 2014 ödülüne sahip restaurantta birbirinden lezzetli Türk yemeklerini tatmanızı öneriririz.

 

Keyifli vakit geçirebileceğiniz diğer bir mekan ise Val’s Coctail Bar. Fethiye’ye yerleşmiş olan İngiliz asıllı bayan Val, kendi açtığı bu küçük barda ziyaretçilerine sıcak bir ortam sunuyor. Val’s Coctail Bar, İngiliz birası içmek isteyenlerin yanı sıra kahve çeşitleri ve 2000 kitaba sahip kütüphanesi ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasında (Google Maps).

 

Eğer kurtlarınızı dökebileceğiniz, dansedip eğlenebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Fethiye Bananas Club tam size göre! Köpük partileri ile meşhur olan bu mekan, Fethiye gece hayatının en gözde mekanlarından biri olarak biliniyor ve mekanda eğlence sabaha kadar devam ediyor.

 

Hillside Beach Club’da Gece Hayatı

 

Gece, Hillside Beach Club’da konaklayan ziyaretçilerimize hazırladığımız sürprizlerle dolu! Ne tarz bir eğlence istediğinize dair seçim size ait. İsterseniz gününüzü Broadway stili animasyon şovlarını izliyerek bitirebilir, istersenizde Beach Party, Exclusive Friday veya Pasha Party’de geceye hızlı bir tempo ile devam edebilirsiniz.

 

Günlük şovlara ve eğlence mekanlarına ek olarak konaklama zamanınız süresince sizi bekleyen sürprizler olacak. Dolunay Partileri, Gala Filmleri, denizde klasik müzik ve Zumda Fitness partisi ise bunlardan sadece birkaçı.

Leave a Reply