Fethiye’de Balayı

Fethiye’de Balayı

on by with No Comments

Fethiye’de Balayı

 

Siz ve hayatınızın aşkı,hayat boyu sürecek yepyeni bir maceranın ilk adımlarını atıyorsunuz. Düğününüz yeni bitti ve belkide nikahınız kıyılarken ‘Evet’ dediğiniz andan daha heyecanlı hiçbir anınız olamayacağını düşünüyorsunuz fakat bizce yanılıyorsunuz. Balayı çiftleri  için Hillside Beach Club’da özveriyi sanata dönüştürdük ve hayatınız boyunca gülümseyerek hatırlayacağınız dakikalar silsilesi yaratmak için çalıştık.

 

Kim kutlamalar düğünden sonra sona erer demiş? Hillside Beach Club’da harika ve asla unutamayacağınız romantik bir ortamda hayatınızı birleştirdiğiniz özel kişi ile kutlamalara kaldığınız yerden devam etmeniz için size küçük sürprizler hazırladık. Sürprizlerimizle hem heyecanı hemde romantizmi beraber yaşayacak, ve keyifli dakikalar geçireceksiniz. Balayınız süresince Hillside Beach Club’da size sağladığıız özel ikramlardan faydalanabilecek aynı zamanda düzenlenen tüm aktivitelere VIP konularımız olarak katılabileceksiniz.

Fethiye'de balayı

Kutlamaların yanı sıra, elele huzuru bulmak ve romantik dakikalar geçirmeniz içinde sizlere keyifli bir ortam hazırladık. Sadece yetişkinlerin girebileceği, cep telefonlarının yasak olduğu Silent Beach’te rahatsiz edilmeden kaliteli ve romantik dakikalar geçirebilecek, huzuru beraber bulabileceksiniz. Huzur’un diğer adresi ise Serenity Beach. Bu koyda inanılmaz deniz ve dağ manzaraları ve ufak sürprizlerimiz ile balayı çiftlerimize keyifli bir ortam hazırladık.

 

Balayı tabiki sadece huzur ve romantizmden ibaret olmamalı. Aynı zamanda beraber yaratabileceğiniz ve hayat boyu gülümseyerek hatırlayacağınız anılar mutlu dakikalar yaşayacaksınız. Birbirinden keyifli su sporları, aktiviteler, dalış, yelken veya öğrenebileceğiniz diğer kurslarımız sayesinde sizi ve eşinizi ufak maceralar bekliyor.

 

Kutlamalardan, ve maceralardan bahsetmişken adrenalin sonrası vücudunuzu ve ruhunuzu beraber dinlendirmekte başka bir keyif. Sanda Spa’da birbirinden lüks ve keyfli çift masajları, cilt bakımları ve Türek hamamı ile kendinizi ve eşinizi şımartabilir, hem ruhunuzu hemde bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

 

Hillside Beach Club olarak misafirlerimize en leziz tadları hazırlamaya ve restaurantlarımızda en romantik ortamları yaratmaya özen gösterdik. Pasha Bay restaurantında ay ışığında yiyeceğiniz  romantik yemekler sizi romantizmin doruklarına çıkaracak.
Kutlamalardan sakin beachlere, ikramlardan spa ve macera dolu paylaşımlara kadar her tarz çifte uyacak ortamı ve koşullar hazırladık, sizleri bekliyoruz!

Leave a Reply