Loading
Barlar

BARLAR

GİRİŞ
YETİŞKİN
YAŞ
ÇIKIŞ
ÇOCUK
YAŞ
GİRİŞ
GİRİŞ ÇIKIŞ
YETİŞKİN
YAŞ
YAŞ
ÇOCUK
 

POOL BAR

Hillside Beach Club’ın tam merkezinde bulunan Pool Bar'da sunulan zengin içki çeşitleriyle serinleyin. Kafe tarzındaki oturma düzeni, arkadaşlarınızla vakit geçirmek, gün içinde ailenizle birlikte konforlu koltuklarında dinlenmek ya da uzun yaz akşamlarında Pool Bar'ın canlı ortamının tadını çıkarmak için idealdir.

BEACH BAR

Beach Bar’da altın renkli güneşin altında renkli bir kokteyl ya da en sevdiğiniz içeceği alarak şezlong keyfi yapabilirsiniz… Teras tarzında rahat oturma düzenine sahip bu havadar noktada eğlence günbatımından sonra devam eder. Ay ışığı altındaki bu mükemmel ortamı tamamlayan müzikle Beach Bar rahatlamak için harika bir seçenek sunar.

PASHA ON THE BAY BAR

Günbatımından sonra en popüler eğlence mekanımız… Kendinizi Pasha on the Bay’de müziğin ritmine bırakın ve tadını çıkarın. Yıldızların altında hoş sohbetler için plajdaki ateşin etrafına yerleşebilir ya da dans pistinde en sevdiğiniz şarkılarla doyasıya dans edebilirsiniz.

Detay

ABACCO BAR

Mum ışığında romantik vakit geçirmek için büyülü bir yer olan Abacco Bar’da yalnızca iki kişilik özel bir yer bulabilirsiniz. Kapsamlı içki menüsünden sevdiğiniz bir içecek seçin ve bu rahat köşenin tadını çıkarın.

Detay

SERENITY BAR

Yalnızca yetişkinlere yönelik nefes kesici bir koyun gözlerden uzak bir köşesine kurulmuş Serenity Beach’de şezlong keyfi yapabilirsiniz. Hamakta dinlenirken soğutulmuş içecekler, taze meyve suyu, kahve veya çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Detay

BLUE BAR

Hillside Beach Club'ın en yeni mekanlarından birtanesi... Gün batımında kokteylinizi yudumlarken, denizin hemen yanı başında olmanın ayrıcalığıyla sizleri bu eşsiz manzara ve doğa içerisinde kaybolmaya davet ediyoruz. Blue barın atmosferi eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz.

Basın    |    İletişim    |    Gizlilik Politikası    |    Kariyer