Loading
Turlar

TURLAR

GİRİŞ
YETİŞKİN
YAŞ
ÇIKIŞ
ÇOCUK
YAŞ
GİRİŞ
GİRİŞ ÇIKIŞ
YETİŞKİN
YAŞ
YAŞ
ÇOCUK
 
Tarihi harabeler, nefes kesici kanyonlar, göz alıcı körfezler ve olağanüstü doğal güzellikler… Aradığınız ister heyecan ister huzurlu bir kaçamak olsun Hillside Outside her zaman hizmetinizde. Tercihinize göre, gezilerimizden birini seçebilir ya da kendi gezi programınızı oluşturabilirsiniz. Deneyimli ve bilgili rehberlerimiz her zaman yanınızda.

TEKNE TURLARI

Fethiye ve Göcek’in gözlerden uzak körfezlerini ve adalarını keşfedin. Deneyimli kaptanlar tarafından kullanılan geleneksel gulet, lüks yat veya sportif yelkenliler ile kişiye özel veya genel bir tura yelken açın.

Detay

KÜLTÜR VE DOĞA

Uzman profesyonel rehberimiz ile birlikte Anadolu tarihinin en gizemli kilometre taşlarından biri olan Likya medeniyetini keşfederek tatilinize yeni bir boyut katın. Tur sırasında Türkiye’nin bol öykülü kültürü, folkloru ve efsanelerine dalıp gidebilir ve dünyanın en görkemli antik anıtlarından bazılarını ve nefes kesici doğayı keşfedebilirsiniz.

Detay

MACERA VE SPOR

Bölgenin doğal güzelliğini ve yerel kültürü daha aktif bir perspektiften keşfedin… Trekking, dağ bisikleti turu, jeep’le safari veya berrak Akdeniz sularında balıkçılık gibi tüm macera etkinliklerimiz deneyimli profesyonel rehberler eşliğinde sunulmaktadır.

Detay
Basın    |    İletişim    |    Gizlilik Politikası    |    Kariyer